.

.

најдобра цена и квалитет HDM128GS24Y-1-AJ1S оригинални индустриски LCD Дисплеј

најдобра цена и квалитет HDM128GS24Y-1-AJ1S оригинални индустриски LCD Дисплеј

DEN 4104.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
HDM128GS24Y-1-AJ1S
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции

Стоката во категоријата