.

.

LMDTK НОВИ 6CELLS батеријата за леново 121000629 121000630 121SL050C 121SP010C 121SS080C ASM BAHL00L6S BAHL00L6S FRU 121SS080C

LMDTK НОВИ 6CELLS батеријата за леново 121000629 121000630 121SL050C 121SP010C 121SS080C ASM BAHL00L6S BAHL00L6S FRU

DEN 431.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V
Компатибилен Бренд:
Леново
Број На Модел На:
ЗА леново ASM BAHL00L65
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
LMDTK
боја:
Црна
Тежина:
297g
Батеријата клетки:
6 Клетки
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Капацитетот На Батеријата:
реалниот капацитет на 4000-4400mAh
батеријата етикетата:
10.8 v/11.1 v 5200mAh
Гаранција:
2years
is_customized:
YES
димензија:
204.9 x 52.2 x 19.9 mm
Производи Статус:
Акции

Стоката во категоријата