.

.

Мало свадба капи и fascinatos жените домот sinamay DIY Цвет headdress девојка покаже партија headwear коса додатоци FS90

Мало свадба капи и fascinatos жените домот sinamay DIY Цвет headdress девојка покаже партија headwear коса додатоци

DEN 186.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
МИКС БОЈА, Виолетова, Златна, Портокалова, Црвена, Бела, Зелена, Црна, Жолта, Сива, Беж, Розова
Повод:
Партија,Денот на Вљубените,Свадба,Свадба & Ангажирање,Големиот Настан,Годишнина,Нова Година,Кинеската Нова Година,за Роденден
Материјал:
sinamay
Шема:
Полна Боја
Употреба:
Возрасни
Број На Модел На:
FS90
is_customized:
Yes
Големина:
18cm/7
avaliable боја:
21 БОИ
is_customized:
Yes
Употреба:
свадба партија повод црква коктел шоу танц нова година банкет

Стоката во категоријата