.

.

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Нов Стил BY489 Лето Роб Tassel Горниот Манжетната се Подигнат Раката Хривнија Armband Синџир Armlet Закачам

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Нов Стил BY489 Лето Роб Tassel Горниот Манжетната се Подигнат Раката Хривнија Armband Синџир Armlet

DEN 71.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Злато Во Боја, Сребрена Боја
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
ДЕЈВИД ЗАГУБА
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Должина:
22cm
Метали Тип:
Злато Позлатен
Број На Модел На:
BY489

Стоката во категоријата