.

.

Модерната креативни дрвени биро светилка прилагодливи спалната соба ноќни ламба топла студија светилки Договор личност табела светилка

Модерната креативни дрвени биро светилка прилагодливи спалната соба ноќни ламба топла студија светилки Договор личност

DEN 852.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Боја На Каросеријата:
Беж
боја:
Бела
Тип На Објект:
Биро Светилки
Стил:
Модерна
Гаранција:
2 години
Напон:
220V
Сенка Тип:
Чисто Стакло
База Тип:
B22
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Дрво
Е dimmable:
Yes
Карактеристики:
прилагодливи светлина
сертификација:
RoHS,EMC,CCC
Материјал:
Бамбус & Дрвени
Бренд Име:
TRANSCTEGO
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Број На Модел На:
tr1285
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки

Стоката во категоријата