.

.

Микс големина 100pcs Пурпурна Сребро База Мешани Кристал Diy Декорирани Акрилик камења шиење на Rhinestones За Облека, Украси за

Микс големина 100pcs Пурпурна Сребро База Мешани Кристал Diy Декорирани Акрилик камења шиење на Rhinestones За Облека,

DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
FRZ01
Материјал:
Акрилик
Објектот Тежина:
42g
Бренд Име:
SOAPODE
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип на производ :
Rhinestones
Техника :
Шие-На
Rhinestones Тип :
Лабава Rhinestones
Стил :
Flatback
боја:
Виолетова
Обликот:
микс форма
Пакет:
100pcs/многу
Употреба :
Торби За Облека, Чевли
Големина:
10-18mm

Стоката во категоријата