.

.

Мини Ангелските Крилја Бронза Позлатен Легура Шарм Приврзоци Ретро Ангелските Крилја Накит Наоди 30pcs/многу T697

Мини Ангелските Крилја Бронза Позлатен Легура Шарм Приврзоци Ретро Ангелските Крилја Накит Наоди 30pcs/многу T697

DEN 93.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Мини Ангелските Крилја
Бренд Име:
goinhot
Шарм Тип:
ангелските крилја
Големина:
30*9mm
Тежина:
1.1g
Стил:
ангелските крилја
боја:
Ретро Бронза
Користење на:
Крила
Тип На Објект:
Мини Ангелските Крилја
Материјал:
Обложено Легура
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
yes

Стоката во категоријата