.

.

Насликани Дрвени Букви Привезоци, Мешана Боја, 23mm

Насликани Дрвени Букви Привезоци, Мешана Боја, 23mm

DEN 146.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
23mm
Број На Модел На:
NNA0Z7N
Материјал:
Дрво
Објектот Тежина:
57g
Бренд Име:
pandahall
Објектот Форма:
азбука
боја:
мешана боја
Стил:
Нетранспарентно + Спреј Насликани
Обликот:
азбука
Употреба:
Приврзоци
Дупка Стил:
Drilled
единица:
1bag
Материјал:
Дрво

Стоката во категоријата