.

.

Мрачно Вода Hammock Безделник Базен Плови Гумени Воздушен Душек Базен Опрема Пливање Додатоци На Вода За Спиење Кревет

Мрачно Вода Hammock Безделник Базен Плови Гумени Воздушен Душек Базен Опрема Пливање Додатоци На Вода За Спиење Кревет

DEN 936.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Јас во облик на Одборот
Број На Модел На:
411
Бренд Име:
Hewolf
Име на производ:
душек за пливање гумени фотелја
Тип:
гумени душеци
За:
пливање душек
одговараат за:
вода душек
Одговараат на:
гумени лебдечки остров

Стоката во категоријата