.

.

Бесплатен превозот 25mm црна 4 дупки смола копчето ployster копчето whosale може да врежано логото блуза копчето за 200pcs

Бесплатен превозот 25mm црна 4 дупки смола копчето ployster копчето whosale може да врежано логото блуза копчето за

DEN 340.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Техника:
Обоена
Материјал:
Смола
Копчето Тип:
4-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
40L
Големина:
25.4mm

Стоката во категоријата