.

.

Xpower-20 ПАРЧИЊА/set Д1 SPEC JDM ТРКАЛА ПОВЛЕЧИ ОРЕВИ M12X 1.25 MM, Нисан Субару infiniti (P:1.25 L:52MM)

Xpower-20 ПАРЧИЊА/set Д1 SPEC JDM ТРКАЛА ПОВЛЕЧИ ОРЕВИ M12X 1.25 MM, Нисан Субару infiniti (P:1.25 L:52MM)

DEN 165.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Боја Име:
Црна, Црвена, Сина, Виолетова, Злато, Сребро.
Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Објектот Висина:
5inch
Бренд Име:
JDMSPEED
Име На Модел:
L3 1.25
Објектот Ширина:
10inch
Година:
1999-2013
Специјални Функции:
повлечи ореви
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Автомобил Направи:
Универзална
Објектот Должина:
10inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
0.65kg

Стоката во категоријата