.

.

AOFEITE Врвен Квалитет на Телото во Функционална Обука Опрема Назад Корекција Појас Пенкалата Postura 2015 Дама Жените Назад Држење на телото

AOFEITE Врвен Квалитет на Телото во Функционална Обука Опрема Назад Корекција Појас Пенкалата Postura 2015 Дама Жените

DEN 248.88

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Бела, Црна, Розова
Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
назад пенкалата мажите B002
Ефект:
Коска Нега
Бренд Име:
АО FEI TE
магнетна терапија појас:
протези & поддржува,рамо ракав компресија
corretor postura,поддршка назад,:
држење подготвуваат рамо назад поддршка,назад држење на телото
назад поддршка на жените,обука, опрема,:
рамо корекција на држење на телото,држењето на телото
рамо заштита,здравството појас,:
држење пенкалата магнетни,спорт назад голема заграда,
назад поддршка подготвуваат појас,lumbar поддршка:
прилагодливи терапија назад поддршка подготвуваат појас бенд
корсет за држење,wristband :
во долниот дел на поддршка појас,магнетна терапија
postura colete,држење дизајн:
држење пенкалата телото назад поддршка на рамо
држење корекција поддршка:
пенкалата де postura,магнетни држење пенкалата,
држење за поддршка на пенкалата:
Рамо се подготвуваат за поддршка,поддршка на пенкалата болка во грбот
телото massager kyphosis корекција,:
врати се подготвуваат корекција на држење на телото,држењето на телото поддршка,поддршка на рамо

Стоката во категоријата