.

.

Бесплатен превозот 2X ABS нов Пар Лажни Пропустливи Нето Автомобил Проток на Воздух Худ модифицирани телото се Држи Украс,автомобил Надворешноста декорација произв?

Бесплатен превозот 2X ABS нов Пар Лажни Пропустливи Нето Автомобил Проток на Воздух Худ модифицирани телото се Држи

DEN 311.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Gremlins
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
Универзална
категорија:
3D
Објектот Ширина:
9cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Материјал Тип:
ABS
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
2.5cm
Објектот Должина:
19cm
Објектот Дијаметар:
19cm
Пакување:
Не Се Пакувани

Стоката во категоријата