.

.

Германија PG21 Водоотпорни Електронски PA66 најлон Кабел Жлезда сиво бела и црна два боја Б-PG21-18

Германија PG21 Водоотпорни Електронски PA66 најлон Кабел Жлезда сиво бела и црна два боја Б-PG21-18

DEN 3527.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
Б-PG21-18
Тип:
Приклучоци

Стоката во категоријата