.

.

Персоналните Табела Тркач-Среќен Божиќ - Casamento Decoracao Manteles Став Меса Свадба Прием Декорација На Маса Крпа

Персоналните Табела Тркач-Среќен Божиќ - Casamento Decoracao Manteles Став Меса Свадба Прием Декорација На Маса Крпа

DEN 957.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
Платно
Големина:
S
Повод:
Божиќ Свадба
Шема:
Никој
Број На Модел На:
Никој
Настан & Партија Ставка Type:
табела платно

Стоката во категоријата