.

.

Gdstime 10 компјутери 24v DC 2Pin 4cm 40mm x 40mm x 20mm Мали Центрифугални Ладење Компресор Фан Турбо Кулер 40x20mm 4020

Gdstime 10 компјутери 24v DC 2Pin 4cm 40mm x 40mm x 20mm Мали Центрифугални Ладење Компресор Фан Турбо Кулер 40x20mm

DEN 436.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
EW4020S24V2P-Б-10E
моќност:
2.4 W
Линии:
2 линии
Примена:
Компјутер Случај
Имајќи:
Масло Имајќи
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
Не ВРТЕЖИ во минута
Тип:
Фан
Пакет:
No
Бучава:
26dBA
Бренд Име:
gdstime
Фан Живот:
30000 часа
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Заеднички
Моќ Интерфејс:
2Pin
Фан Големина:
40X40X20mm
Материјал:
Пластични
Големина:
40x40x20mm
тековната:
0.1 Amp
Напон:
24V
Тип:
центрифугални фан
Cerfiticate:
RoHS,CE
Бучава:
27dBA±10%
Фан Големина:
1.57 инчен
Брзина:
5800 ВРТЕЖИ во минута
Проток на воздух:
3.2 CFM

Стоката во категоријата