.

.

48V 1000W Сребро домување задните рек 48v 20AH електричен велосипед батеријата 48V литиум батерија ebike багаж батеријата со 54.6 V полнач

48V 1000W Сребро домување задните рек 48v 20AH електричен велосипед батеријата 48V литиум батерија ebike багаж батеријата

DEN 6600.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
со кина ќелија, со Samsung мобилен
Тип:
Литиум Батерија
Напон:
48v
Капацитет:
10 - 20Ah
Бренд Име:
Risklight
Големина:
80*150*360mm
Капацитет:
20ah
Макс постојано испуштање струја:
30AMP
Одговара мото моќ:
Помалку 1440w
Тежина:
6.5kg
Сертификат:
CE,УЛ,ROSH,UN38.3,MSDS
Примена:
E-велосипед,E-мото,E-скутер
Is_customized:
yes
Клетка:
3.7 v 2200mah ќелија
Примена 1:
48v bafang 8fun bbs02 bbs03 1000w 750w мотор

Стоката во категоријата