.

.

50pcs DIN127 М8 А2 Нерѓосувачки Челик Пролет Заклучување за Миење

50pcs DIN127 М8 А2 Нерѓосувачки Челик Пролет Заклучување за Миење

DEN 175.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
50pcs DIN127 М8
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Потекло:
Ningbo,Кина(копно)
Материјал:
Нерѓосувачки челик А2 SUS 304
Стандард:
DIN127
Големина:
M8
Обложување:
Никој

Стоката во категоријата