.

.

ОСИГУРАЧ 5*20 ММ Стакло 100 компјутери/многу 0.25 А ,нови и оригинални

ОСИГУРАЧ 5*20 ММ Стакло 100 компјутери/многу 0.25 А ,нови и оригинални

DEN 109.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

is_customized:
Yes
Употреба:
Низок Напон
Кршење Капацитет:
Ниска
Број На Модел На:
5*20 ММ ОСИГУРАЧ 0.25 НА
Стандарди За Безбедност:
CCC

Стоката во категоријата