.

.

Пластични Јасно ПОП Знак Екранот Клип Носителот Rotatable Со Силна грчевито држејќи се за Пет Виси Постер ПВЦ Пена Одбор 10pcs Висок Квалитет

Пластични Јасно ПОП Знак Екранот Клип Носителот Rotatable Со Силна грчевито држејќи се за Пет Виси Постер ПВЦ Пена

DEN 537.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Клип Носителот & Фармацевт
Бренд Име:
HZPOPTeki
Број На Модел На:
a003
Материјал:
Пластични

Стоката во категоријата