.

.

Нова рачно изработени Женски свадба партија накит нараквици алки влакно beaded слон pendant Еластична хривнија накит

Нова рачно изработени Женски свадба партија накит нараквици алки влакно beaded слон pendant Еластична хривнија накит

DEN 35.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Топката
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Број На Модел На:
/
Материјал:
Камен
Затворач Тип:
Бисер-clasps
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
HOCOLE
Функција:
Расположение Tracker
Пол:
Унисекс
Прилики за подароци:
Рекламирање и промоција бизнис подароци, сувенири , саеми, anniversa
квалитет:
Висок квалитет
Состојба:
100% нови
Должина:
се водат
Должина:
Elastic

Стоката во категоријата