.

.

Бесплатен Превозот 50pcs/многу ADUM1411ARWZ ADUM1411 СОП-16 Нови оригинални IC Во парк!

Бесплатен Превозот 50pcs/многу ADUM1411ARWZ ADUM1411 СОП-16 Нови оригинални IC Во парк!

DEN 1156.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
SZHCKJ
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Примена:
компјутер
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
ADUM1411ARWZ
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата