.

.

бесплатен превозот рачно изработени животинско жирафа figurine декоративни дома

бесплатен превозот рачно изработени животинско жирафа figurine декоративни дома

DEN 547.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тема:
Животните
Материјал:
кожа
Бренд Име:
се фаворизираат.cn
Стил:
Пастирски
Материјал:
пластични модел со синтетичко крзно
Тип:
дар и украс
Место на Потекло:
Shandong, Кина (Копно)

Стоката во категоријата