.

.

Оригиналниот Тешки Притисок Сензор Switch За Гасеница МАЧКА 3756126 375-6126 C00

Оригиналниот Тешки Притисок Сензор Switch За Гасеница МАЧКА 3756126 375-6126 C00

DEN 633.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
IVOK
Големина:
14988236, 15175961
ОЕМ Бр.:
3756126, 3756126C00
Тип:
Моторот Собрание
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
375-6126, 375-6126 C00
камион модел:
Тешки Притисок Сензор Префрлате
Тип Име:
Тешки Притисок Сензор Префрлате
Потекло:
Малезија
Pin Брои:
3-иглички
Производителот Дел Број:
375-6126, 375-6126 C00
Другиот Дел Број:
3756126, 3756126C00, 14988236, 15175961

Стоката во категоријата