.

.

Ангел Крило Ѕид Налепници ПВЦ Ѕид Оркестарот DIY самолепливи Позадина за Деца Соби, Дневна Соба Декорација Ѕид Decals SA735

Ангел Крило Ѕид Налепници ПВЦ Ѕид Оркестарот DIY самолепливи Позадина за Деца Соби, Дневна Соба Декорација Ѕид Decals

DEN 255.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
црна, сива, зелена, бела, прилагодено боја, портокал
Големина:
43X61cm, 56X79cm
Бренд Име:
BLINGIRD
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Број На Модел На:
SA735
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил

Стоката во категоријата