.

.

Diy дијамант везови сликарство дијамантски крст бод кристал круг дијамант недовршени декоративни животинско cheetah на дрвото

Diy дијамант везови сликарство дијамантски крст бод кристал круг дијамант недовршени декоративни животинско cheetah

DEN 248.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
20x25cm, 30x37cm, 40x50cm, 50x63cm
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
магија дијамант сликарство
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните

Стоката во категоријата