.

.

YUNTENG YT-950 950 360 Степени Хидрауличен Притисок Течност Влечете Tripod Главата За dslr фото DV Видео Камера Снимање Снимање Лизгачот за Железнички

YUNTENG YT-950 950 360 Степени Хидрауличен Притисок Течност Влечете Tripod Главата За dslr фото DV Видео Камера Снимање

DEN 861.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пакет:
Yes
Бренд Име:
SHOWSHOOT
Број На Модел На:
YT-950

Стоката во категоријата