.

.

20pcs/set ER32 Чак Collet Прецизност Пролет Чак Collet Сет 1-20mm За CNC Мелничката Струг Алатка Гравирање Машина

20pcs/set ER32 Чак Collet Прецизност Пролет Чак Collet Сет 1-20mm За CNC Мелничката Струг Алатка Гравирање Машина

DEN 4646.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
ER32
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
еластична

Стоката во категоријата