.

.

LED Метал Индикатор светлото 19mm водоотпорен Јачина на светилка СВЕТЛИНА 3V 6V 12V 24V 220v завртка поврзете црвено, жолто и сино бела 19ZSD.PY.L

LED Метал Индикатор светлото 19mm водоотпорен Јачина на светилка СВЕТЛИНА 3V 6V 12V 24V 220v завртка поврзете црвено,

DEN 25.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
12V-Црвена, 12V-Зелена, 12V-Жолта, 12V-Бела, 12V-Сина, 24V-Зелена, 24V-Црвена, 24V-Бела, 24V-Жолта, 6V-Црвена, 6V-Зелена, 6V-Жолта, 6V-Бела, 220V-Црвена, 220V-Зелена, 220V-Жолта, 220V-Бела, 220V-Сина
Тип На Објект:
Индикатор Светла
Број На Модел На:
19mmXHD.L
Бренд Име:
DMWD

Стоката во категоријата