.

.

Спортски Сали-Облека Арнолд Conque Sweatshirt Мажите Топла Продажба 2017 Пролет Зима Руно Дуксери Лабава Одговара Мажите Тренерки Бренд За Облека

Спортски Сали-Облека Арнолд Conque Sweatshirt Мажите Топла Продажба 2017 Пролет Зима Руно Дуксери Лабава Одговара

DEN 456.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Руно
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Материјал:
Памук,Акрилик
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Стил:
Моден
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери

Стоката во категоријата