.

.

500pcs/број 4*200mm 8# Авто-Заклучување Најлон Wire Кабел Поштенски Врски, Кабелски Врски.

500pcs/број 4*200mm 8 Авто-Заклучување Најлон Wire Кабел Поштенски Врски, Кабелски Врски.

DEN 196.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
Кабел-4200-8-500
Тип:
Авто-Заклучување

Стоката во категоријата