.

.

WLRING ПРОДАВНИЦА - 2 *10meter Термички Заврши,издувните изолациони искриват,насловот искриват ,издувна цевка искриват+ 4 парчиња Врски WLR1810

WLRING ПРОДАВНИЦА - 2 *10meter Термички Заврши,издувните изолациони искриват,насловот искриват ,издувна цевка искриват+

DEN 84.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црвена, Сина, Жолта, Портокалова, Црна, Виолетова
Бренд Име:
КЛУНОВИ
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Motobike Направи:
Универзална
Точка име :
термички заврши
боја:
како Слика
subface:
како Слика
CUSTOMERIZED:
Yes
ОДГОВАРА ЗА:
Универзална
Дел Бр.:
no
KEYWORD1:
термички топлина заврши
KEYWORD2:
термички топлина заврши
KEYWORD3:
термички топлина заврши

Стоката во категоријата