.

.

Фунта 925 Сребрен Прстен Празно Oavl за Жена Внатрешна 12*14/9*13/7*9M DIY Фитинзи База Фах Родиум Сребрена Плоча

Фунта 925 Сребрен Прстен Празно Oavl за Жена Внатрешна 12*14/9*13/7*9M DIY Фитинзи База Фах Родиум Сребрена Плоча

DEN 218.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
7x9mm, 8x12mm, 9x13mm, 12x14mm
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
BITWBI
Објектот Дијаметар:
1.2inch
Производ Карактеристики:
Прстен Празно Фунта-Сребро-Накит
Метали Тип:
Сребро.
Објектот Должина:
1.4cm
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
2g
Објектот Висина:
2.1cm
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Објектот Ширина:
1.2cm
Број На Модел На:
534995909328
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата