.

.

Фабрика Директни! ВРВЕН Квалитет на Печатени Цртан филм Нагоре и Надолу Флип СТП Кожа Мобилен Телефон Случај Покритие За CUBOT X15

Фабрика Директни! ВРВЕН Квалитет на Печатени Цртан филм Нагоре и Надолу Флип СТП Кожа Мобилен Телефон Случај Покритие

DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Тип:
Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
For CUBOT X15
Компатибилен Бренд:
за CUBOT X15

Стоката во категоријата