.

.

Бренд Нови Сребро Лаптоп, Лаптоп Тастатура 580030-281 580952-281 За HP Павилјон dm1 MINI 311 Тајланд compatiable нас

Бренд Нови Сребро Лаптоп, Лаптоп Тастатура 580030-281 580952-281 За HP Павилјон dm1 MINI 311 Тајланд compatiable

DEN 689.28

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
KEFU
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Стандард:
НИ Стандард
Број На Модел На:
MINI 311
боја:
Сребро.

Стоката во категоријата