.

.

ccutoo 35cm Русокоса Краток Меки Слоевит Синтетички Перика Отпорност на Топлина Влакна Cosplay Перика Cos Перика

ccutoo 35cm Русокоса Краток Меки Слоевит Синтетички Перика Отпорност на Топлина Влакна Cosplay Перика Cos Перика

DEN 520.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Протегала должина:
14inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Може Да Се Permed:
Yes
База Материјал:
Еластична чипка
Бренд Име:
ccutoo
Перики Должина:
Краток
Текстура:
Директно
густина:
130%
капа големина:
Просечната Големина
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна

Стоката во категоријата