.

.

Бесплатен Превозот 501pcs / многу УЛ наведени 1.2 W led светло за светлина кутија, 24Vdc Nichia предводена за издвои еднострани знак кутија 50мм-100mm

Бесплатен Превозот 501pcs / многу УЛ наведени 1.2 W led светло за светлина кутија, 24Vdc Nichia предводена за издвои

DEN 14376.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Чиста Бела, Топло Бела
Тип На Објект:
LED Модули
Ширина:
35mm
сертификација:
УЛ,EMC,CE,CCC,RoHS
Напон:
24V
Висина:
7.5 mm
Должина:
44mm
Карактеристики:
175degrees агол Backlights lightbox ПРЕДВОДЕНА од модули
Број На Модел На:
ЛЛ-F24P600W1L44

Стоката во категоријата