.

.

3 Дел Гума ветробранското стакло Стакло За Chevrolet Matiz (2005-2010),големина на 21+14

3 Дел Гума ветробранското стакло Стакло За Chevrolet Matiz (2005-2010),големина на 21+14

DEN 316.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Објектот Висина:
60cm
Објектот Ширина:
6cm
Matiz-Година:
2010,2007,2005,2008,2009,2006
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Chevrolet Модел:
Matiz
Специјални Функции:
Миење на дожд и прашина
Година:
2016Year
Име На Модел:
298976
Материјал Тип:
Природна гума & Пластика
Објектот Тежина:
0.5kg

Стоката во категоријата