.

.

Нов Дизајн Мода Кореја Концизен Легура На Злато Позлатен Ѕвезди Коса Додатоци Серпентина Пролет Hairpin

Нов Дизајн Мода Кореја Концизен Легура На Злато Позлатен Ѕвезди Коса Додатоци Серпентина Пролет Hairpin

DEN 24.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Геометриски
Одделот За Името:
Возрасни
Тип:
Hairbands
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Бренд Име:
bestybt
Материјал:
Ацетат
Број На Модел На:
YBT30655
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Hairwear
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Ѕвезда
Повод:
Партија, Танц, Клуб, Карневал, Удар-out
Големина Marke:
прирачник за мерење дозволена грешка
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата