.

.

CNC мото додатоци Мотоцикл главниот дел на задната суспензија Лизгачи Spools За Kawasaki zx6r 2008 zx-6r zx 6r 2008 сина, сребрена сиво зелена

CNC мото додатоци Мотоцикл главниот дел на задната суспензија Лизгачи Spools За Kawasaki zx6r 2008 zx-6r zx 6r 2008

DEN 288.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Р QIANKONG
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,Триумф
Име На Модел:
ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА-СС-001
Објектот Должина:
4.1cm
Објектот Ширина:
3.3cm
Објектот Висина:
3.3inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
6061 T6 палка Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бои:
црна/златниот/сребрена/сино/портокал/зелен/сребрена
is_customized:
yes
Fitment:
За Хонда CBR 600 954 1000 RR Kawasaki Z800 ZX-6R ZX-10R KLE650
Употреба:
мотоцикл главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот
Fitment 1:
за хонда NC700 S/X 12-14 NC750 S/X 15
Материјал Тип:
6061 T6 палка Алуминиум
квалитет:
1 пар
Направени од страна на:
CNC
Направен во :
Кина
Автомобил Производител:
за хонда NC700 S/X 12-14 NC750 S/X 15

Стоката во категоријата