.

.

Бесплатен превозот Nordost Один аудио РКА Interconnect Кабел со Злато позлатен РКА приклучок конектор

Бесплатен превозот Nordost Один аудио РКА Interconnect Кабел со Злато позлатен РКА приклучок конектор

DEN 1080.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина:
1.5m, 2m, 3m, 5m, 1m
Конектор Б:
РКА,Oxyacid Слободни Бакар
Примена:
DVD Плеер
Пол:
Машко-Машки
Конектор A:
Oxyacid Слободни Бакар,РКА
Пакување:
Polybag
Број На Модел На:
один
Бренд Име:
бакар боја
Тип:
ПОМОШЕН Кабли
оклопна:
Фолија
Пакет:
No
оклопна:
Один РКА кабел
Примена:
DVD Плеер
Надворешниот Дијаметар:
RCA Analog interconnect
Должина:
1.0 M
Пакет:
без пакет
is_customized:
Yes
Конектор тип:
РКА
Тип:
singal кабел

Стоката во категоријата