.

.

Алуминиум Задните Патници Нога Штипки За Хонда CBR1000RR 2004 2005 2006 2007 Мотоцикл подложка за нозе Сет Со Заградата Планината

Алуминиум Задните Патници Нога Штипки За Хонда CBR1000RR 2004 2005 2006 2007 Мотоцикл подложка за нозе Сет Со Заградата

DEN 936.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Сребрена, Црна
Тип На Објект:
Нога Почива
Бренд Име:
MOCOFAIRINGS
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Име На Модел:
За Хонда CBR1000RR 2004 2005 2006 2007

Стоката во категоријата