.

.

Автомобил-стил, За Mazda MX5 ND5RC Miata Roadster Карбонски Влакна ОЕМ Страна Огледало Капак (се Држи на Тип)

Автомобил-стил, За Mazda MX5 ND5RC Miata Roadster Карбонски Влакна ОЕМ Страна Огледало Капак (се Држи на Тип)

DEN 2376.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Објектот Должина:
1inch
Бренд Име:
EPRFLYANG
Име На Модел:
N/A
Објектот Ширина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Година:
сите
Објектот Висина:
1inch
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Материјал:
Карбонски Влакна
Влажни Лежеше / Инфузија Вакуум Јаглерод:
Мала тежина
Twill Ткаат:
УВ Заштитен
Автомобил Производител:
За Mazda MX5

Стоката во категоријата