.

.

12V5A Контрола на Пристап Прекинувач за Напојување AC110~260V Пристап Напојување со назад батеријата функцијата + безжичниот далечински Управувач

12V5A Контрола на Пристап Прекинувач за Напојување AC110~260V Пристап Напојување со назад батеријата функцијата +

DEN 429.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
mcdorsteco
Број На Модел На:
K90R
Тип На Објект:
Напојување
Големина:
130*72*40mm
На текст:
AC 110V~240V 50-60Hz
Излез:
DC 12V5A
Батеријата funciton:
Да, може да се работи со 12V резервната батерија

Стоката во категоријата