.

.

Мотоцикл на Ретровизорите За Suzuki GSXR1000 03-06 SV650 SV1000S SV 1000 Висок Квалитет на Лево Десно Јаглерод Мото Делови

Мотоцикл на Ретровизорите За Suzuki GSXR1000 03-06 SV650 SV1000S SV 1000 Висок Квалитет на Лево Десно Јаглерод Мото

DEN 1200.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Материјал Тип:
Големо влијание ABS Школка
Бренд Име:
MFS МОТОР
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Име На Модел:
мотоцикл дел
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
SKU:
HSJ-С-05
Состојба:
100% Сосема Нов
Компанија:
MFS МОТОР

Стоката во категоријата