.

.

Топла Продажба DC12V 4CH 10A Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 1*Приемникот и 4*Предавател За Applicance гаражни врати

Топла Продажба DC12V 4CH 10A Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 1*Приемникот и 4*Предавател За Applicance

DEN 606.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
DC12V 315MHZ, DC12V 433MHZ
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
MITI
Карактеристики:
DC12V 4CH
Број На Модел На:
SKU7305
Гаранција:
1
Далечински Растојание:
20-200m
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Материјал:
Пластични
Канал:
4CH
Работен напон:
DC12V
Тип На Кодирање:
Учење кодот
Фреквенција:
315MHz 433MHz
работни начин:
Бутване,авто-заклучување,интер-кодот
Копчиња:
ABCD
Употреба:
За електронски врати и прозорци,анти-кражба алармот

Стоката во категоријата