.

.

Пакет од 12 Flameless Свеќи Далечински Управувач,Батерија Управувана Лажни Свеќи За Роденден, Свадба Декорација

Пакет од 12 Flameless Свеќи Далечински Управувач,Батерија Управувана Лажни Свеќи За Роденден, Свадба Декорација

DEN 350.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
led свеќа
Обликот:
Столб
Број На Модел На:
LED005
Употреба:
Родендени
Бренд Име:
zabicat
Рачно изработени:
Yes
Производот:
свеќа светилки
Функција:
flameless
Материјал:
Пластични
боја на светлина:
Топло бела треперење или жолта треперење
Свеќа Димензии:
дијаметар е 3.6 см, висина е 3.6 cm
Тип На Батерија:
CR2032
Траење На Батеријата:
повеќе од 72 часа
Пакет Се Вклучени:
12 парчиња свеќи и еден далечински
Батеријата вклучувајќи:
Yes
Функција:
Без Чад,Heatless
Се вклопуваат во стандард носителот?:
Yes
Како да го користите далечинскиот:
Вклучете се префрлат на свеќи прво,потоа притиснете на далечинскиот управувач за контрола на светлината

Стоката во категоријата