.

.

РОЕ Инјектор и Splitter 12V 2A Излезна Моќност над Ethernet за IP Камера

РОЕ Инјектор и Splitter 12V 2A Излезна Моќност над Ethernet за IP Камера

DEN 138.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
IPC302
Бренд Име:
PENGBO

Стоката во категоријата