.

.

За Kawasaki ZX636 / 636 2003-2006 2003-2004 ZX6RR Мотоцикл Дел ОЕМ Замена Трки Огледала

За Kawasaki ZX636 / 636 2003-2006 2003-2004 ZX6RR Мотоцикл Дел ОЕМ Замена Трки Огледала

DEN 815.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Објектот Тежина:
0.67kg
Материјал Тип:
Големо влијание ABS Школка
Бренд Име:
MFS МОТОР
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
За ZX636 / 636
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Состојба:
100%нови
производство име:
огледало
боја:
Црна
SKU:
HSJ-K12

Стоката во категоријата