.

.

1PC Сон LED Тапа Бања Слив Тапа Месинг Chromed led Водопад Чешми за Вода 3 Бои Промена Доведе Допрете го

1PC Сон LED Тапа Бања Слив Тапа Месинг Chromed led Водопад Чешми за Вода 3 Бои Промена Доведе Допрете го

DEN 1721.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Слив Чешми
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Површински Третман:
Вакуум Слој
Бренд Име:
ZJMZYM
Топли И Ладна Вода:
Yes
Инсталација Тип:
Седи
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тежина На Пакет:
2.1-3kg
Вентил Core Материјал:
Керамички
Функција:
led светло
Број на Рачки:
Една Рачка
број:
FH046
Име:
LED Слив Чешми
Материјал:
меѓународни А рафиниран бакар
Нето тежина:
2.87 kg
Енергија:
Вода за да се генерира електрична енергија
Употреба:
Бања
Работен Притисок:
2-8KG

Стоката во категоријата